Çalışma Alanları

Birleşme ve devralma

Birleşme & Devralmalar

İplikci Hukuk & Danışmanlık ulusal ve uluslararası ölçekteki şirketlerin birleşme ve devralma işlemlerinde müzakere sürecinin başından itibaren etkin ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Şirketler Hukuku

İplikci Hukuk & Danışmanlık yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş aşamasından itibaren tüm hukuki incelemeleri gerçekleştirmekte ve müvekkillerine düzenli olarak hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sözleşme Hukuku

İplikci Hukuk & Danışmanlık müvekkillerinin faaliyet alanlarına göre her türlü ticari sözleşme hazırlanması, incelenmesi ve oluşmuş olan hukuki uyuşmazlıkların çözümü konusunda etkin ve şeffaf bir şekilde hizmet vermektedir.

İş Hukuku

İplikci Hukuk & Danışmanlık müvekkillerinin insan kaynakları birimleriyle iletişim halinde çalışarak işçi-işveren ilişkisinin mevzuata uygun şekilde kurulmasını güncel mevzuat konusundaki değişikliklere uyum sağlanmasını hızlı ve güvenilir şekilde yerine getirmektedir.

Sigorta Hukuku

İplikci Hukuk & Danışmanlık sigorta sözleşmesinin taraflarının birbiriyle ilişkilerini, teminat kapsamındaki hallerin tespitini ve sigortacılık alanında faaliyet gösteren kurumların mevzuat kapsamındaki yükümlülüklerine yönelik hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Fikri Mülkiyet Hukuku

İplikci Hukuk & Danışmanlık müvekkillerine ait ürünlerin ve hizmetlerin ayırt edici özelliklerini korumak amacıyla marka, patent, telif hakları gibi alanlarda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mesaj Gönder
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?